Elektrikli Eğlence Araçları

elektrikli araçlar

Elektrikli Eğlence Araçları

Elektrikle çalışan eğlence araçlarımızı her siparişte geliştirdik ve tüm araçlarımızı dünya standartlarında üretmeye devam ediyoruz. Her yıl büyüyen müşteri portföyümüz kalite standardımızın ve güvenilirliğimizin bir göstergesidir.

Garatren markası altında ürettiğimiz eğlence araçlarımız elektrikli mini trenler, elektrikli Londra otobüsleri, gezi trenleri, elektrikli faytonlar, mini tramvaylar vb araçlardan oluşmaktadır. Ayrıca müşterilemizin istek ve ihtiyaçlarına göre de özel üretimler yapmaktayız.

Elektrikli trenlerimizi ve diğer tüm ürünlerimizi üretirken detaylara çok önem veririz. Kaliteyi artıran detaylardır. Eğlence sektörüne hitap ettiğimizin farkındayız. Bu yüzden görsellik ve cazibe bizim için son derece önemlidir.

Tasarımla birlikte kalite ve dayanıklılık son derece önemlidir. Müşterilerimiz Elektirkli trenleri ve diğer tüm ürünlerimizi uzun yıllar sorun çıkmadan kullanabilmeleri için özel bir gayret gösteriyoruz. Ürünlerimizde kullanılan tüm parçalar 1. Sınıf katlede malzemelerdir. Ayrıca kullandığımız tüm parçalar kalite sertifkasına sahiptir.

Trenlerimizi ve diğer tüm ürünlerimizi Avrupa standartlarında üretiyoruz. Bu standartlar için gerekli tüm kalite belgelerine de sahibiz. Tüm trenlerimiz EN 13814: 2019 – Fuar Alanı ve Eğlence Parkı Makine ve Yapıları – Güvenlik gerekliliklerine uygun olarak tasarlanmıştır.

Elektrikli Raysız Tren Video

trackless train maxi model

Araçların Kullanım Yerleri

Bu elektirkli eğlence araçları kullanım yerleri müşterilerimizin hayal gücüne bağlıdır. Belli başlı olarak;

  • hayvanat bahçeleri
  • eğlence parkları, geçit törenleri
  • karnavallar, alışveriş merkezleri
  • gösteri alanları, piknik lanları
  • ve daha bir çok yerler bu araçların kullanımı için son derece elverişlidir.

Ürünlerimiz

Garatrain web sitemizi ziyaret edin!

Elektrikli araçlarımızın hakkında daha detaylı bilgiler, fotoğraflar, videolar ve daha bir çok detay için www.garatrain.com web sitemizi ziyaret edin.

5/5

Skyfiber Tech / Allame machines mannufacturer is an invaluable partner. Our teams have collaborated to support the growing field of practitioners using collective impact.

Burak Sahin
Chairman, Bluewater Corp