Elektrikli Çocuk Treni Efe Model

trackless train efe

Elektrikli Çocuk Treni Efe Model

Garatren Efe Model, 5 araçlık bir konfigürasyon olup, bir lokomotif, bir açık kömür vagonu ve 3 kapalı yolcu vagonundan oluşur. Efe Model iç ve dış mekan kullanımı için uygundur.

Efe trenin ana şaseleri çeliktir. Suya ve darbeye dayanıklı üzeri 90 derece sıcaklıkta preslenmiş laminat kaplıdır. Oturma grupları yolcuların rahatlığı için elektrostatik boyalı ahşap sac koltuk veya sünger ve suni deri ile kaplanmıştır. Pencere çerçeveleri ve aksesuarlarında ağaç görünümlü poliüreten malzeme, vagon tabanlarında laminat parke veya alüminyum çeta kullanılmıştır.

Vagonlarda iç aydınlatma, vagon çevrelerinde silikon led ile sağlanmakta ve müzik yayını için hoparlörler kullanılmıştır.

Efe Tren Video

electric trackless train for sale

Özellikler

Efe tren belli başlı olarak;

  • hayvanat bahçeleri
  • eğlence parkları, geçit törenleri
  • karnavallar, alışveriş merkezleri
  • gösteri alanları, piknik lanları
  • ve daha bir çok yerler Efe Tren’in kullanımı için son derece elverişlidir.

Ürünlerimiz

Garatrain web sitemizi ziyaret edin!

Elektrikli araçlarımızın hakkında daha detaylı bilgiler, fotoğraflar, videolar ve daha bir çok detay için www.garatrain.com web sitemizi ziyaret edin.

5/5

Skyfiber Tech / Allame machines mannufacturer is an invaluable partner. Our teams have collaborated to support the growing field of practitioners using collective impact.

Burak Sahin
Chairman, Bluewater Corp