Elektrikli Çocuk Treni Maxi Model

Elektrikli Maxi Tren

Elektrikli Çocuk Treni Maxi Model

Garatren Maxi Model, 5 araçlık bir konfigürasyon olup, bir lokomotif, bir açık kömür vagonu ve 3 kapalı yolcu vagonundan oluşur. Maxi Model Tren Efe Tren’e  göre daha büyük lokomotif ve vagonlara sahiptir. Maxi Model iç ve dış mekan kullanımı için uygundur.

Maxi trenin ana şaseleri çeliktir. Suya ve darbeye dayanıklı üzeri 90 derece sıcaklıkta preslenmiş laminat kaplıdır. Oturma grupları yolcuların rahatlığı için elektrostatik boyalı ahşap sac koltuk veya sünger ve suni deri ile kaplanmıştır. Pencere çerçeveleri ve aksesuarlarında ağaç görünümlü poliüreten malzeme, vagon tabanlarında laminat parke veya alüminyum çeta kullanılmıştır.

Vagonlarda iç aydınlatma, vagon çevrelerinde silikon led ile sağlanmakta ve müzik yayını için hoparlörler kullanılmıştır.

Maxi Tren Video

trackless train maxi model larger wagons

Özellikler

Maxi tren belli başlı olarak;

  • hayvanat bahçeleri
  • eğlence parkları, geçit törenleri
  • karnavallar, alışveriş merkezleri
  • gösteri alanları, piknik lanları
  • ve daha bir çok yerler Maxi Tren’in kullanımı için son derece elverişlidir.

Ürünlerimiz

Garatrain web sitemizi ziyaret edin!

Elektrikli araçlarımızın hakkında daha detaylı bilgiler, fotoğraflar, videolar ve daha bir çok detay için www.garatrain.com web sitemizi ziyaret edin.

5/5

Skyfiber Tech / Allame machines mannufacturer is an invaluable partner. Our teams have collaborated to support the growing field of practitioners using collective impact.

Burak Sahin
Chairman, Bluewater Corp