Hakkımızda

allame hakkında

Biz Kimiz?

Telekomünikasyon, enerji ve eğlence sektöründe üretimlerine devam eden ve temelleri 1985’te atılan firmamız 2002 yılından itibaren Allame Makina ismini kullanmaya başlamıştır. Bünyesinde kablo üfleme ve çekme makinaları, kablo taşıma römorkları, elektirkli eğlence araçları ve daha bir çok farklı üretim kabiliyetleri bulunan firmamız, bir çok kaliteli iş ortağı ile işbirliği yaparak müşterilerine her zaman en kaliteli ürünü veya projeyi en uygun koşullarda sunmayı kendisine hedef edinmiştir.

Kurucularının 30 yıllık tecrübesi ile Allame Makine bugün itibari ile 70’e yakın ülkeye yaptığı ihracatlarla Türkiye’nin öncü üreticileri arasına girmeyi başarmıştır.

Üretim yaptığı tüm sektörlerde değer yaratma misyonuyla hareket eden Allame Makina, yaptığı işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Allame Makine 30 yıllık bilgi ve birikimi ile kurulduğu günden bugüne nitelikli işgücü, yüksek teknoloji ve verimlilik odaklı üretim anlayışıyla ülkemiz ve dünya sanayisine önemli katkılar sunmuştur.

Dünya’daki ve Türkiye’deki teknolojileri yakından takip ederken, dinamik yapısı, genç ve nitelikli çalışanları ile Allame Makine, ülkemizde ihracatı artırma politikasının öncüleri arasındaki yerini almaktadır.

Yenilikçi ve Kaliteli

Her zaman ürünlerimizi geliştirmenin, onları daha üretken ve verimli hale getirmenin yollarını arıyoruz.

ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.