Seyyar Torna Makinası BD-60

Portable Line Boring Welding Machine BD 60

Seyyar Torna Makinası BD-60

Taşınabilir Hat Delme ve Kaynak Makinesi, mevcut boşlukları bir sürükleme ile genişleterek bir iş parçasında düzgün ve kesin açıklıklar sağlamak için kullanılır; bu, çelik, yerleşik karbür veya değerli taştan tek bir kesme ucu taşıyabilir veya küçük bir granülasyon tekerleği olabilir.

Hat delme makinelerinin özelliklerini öğrenin!
Proje veya iş gereksinimleriniz için bir sondaj makinesi mi satın almak istiyorsunuz? Bir tane alarak elde edeceğiniz temel özelliklere ve faydalara bakın!
Hat delme makinesi, çapını büyütmek için deliğin içini kesmeye yardımcı olur. Sondaj makineleri, en yüksek toleransları ve mümkün olan yüzey kalitesini üreterek bir deliğin en kısa sürede yapılabilmesi için geliştirilmiştir. Bir sondaj hattı makinesi aslında çok ekonomik bir ekipman olduğu için son yükleyiciler ve vinçler gibi ağır inşaat ekipmanlarında delik açmaya yardımcı olur. Bir sondaj makinesi çok güçlü, esnek ve kullanımı çok kolaydır ve bir tahrik ile kullanılabilir.
Nasıl çalışırlar?
Atölyeleri etkileyen aparatlarda kullanılan hat sondaj makineleri, bir dikey şafta ve boşlukların hassas bir şekilde dağıtılabilmesi için birbirine zıt iki şekilde eşit olarak hareket ettirilebilen bir iş tutma tablasına sahiptir. Birkaç makinede bölme hatası yüzde 0,003’ün altındadır. Büyük ölçekli üretim tesislerinde, çeşitli şaftlara sahip olağanüstü yorucu makineler normaldir.

Ürünlerimiz

Seyyar Torna web sitemizi ziyaret edin!

Seyyar torna makinalarımız hakkında daha detaylı bilgiler, fotoğraflar, videolar ve daha bir çok detay için www.portableboringmachine.com web sitemizi ziyaret edin.

portableboringmachine.com

Whatsapp
Youtube