Seyyar Torna Makinası BD-50

Portable Line Boring Welding Machine BD 50

Seyyar Torna Makinası BD-50

Portatif Hat Delme Makineleri
Çizgi sondaj makinesinin temel özelliklerine bakın!
Taşınabilir çizgi sondaj makinesi, ölçüsünü genişletmek için sürüklemenin içinde keser. Hat delme makineleri, en şaşırtıcı esnekliği ve akla gelebilecek yüzeyi onunla birlikte sunarak bir sürüklemeyi birkaç dakika ayırabilecek şekilde yaratılmıştır.

Teknik Özellikler
Taşınabilir hat delme makineleri, mafsallı bağlantıların, alet kovalarının, pivot odaklarının, tekerlekli yükleyici kolu çubuk açıklıklarının ve sert çatallı kamyonlarda kullanılan kılavuz göbek kovanlarının yeniden delinmesini içeren farklı olabilir. Kullanışlı yorucu hat donanımını kullanarak elde edeceğiniz avantaj, ayrıca kurulumda veya sahada yapılabilen doğruluğu belgelenmiş koordinasyon onarımları da sunmasıdır. Bu donanımı seçtiğinizde, temel bir çözme molası ölçüsüne ihtiyaç duyacaksınız, tahribat ve arıza süresi de aynı şekilde sınırlı olacaktır. Ayrıca, karlılığın artırılmasına da yardımcı olacaktır.

Satılık bir hat delme makinesi ne için kullanılır?
Bir hat delme makinesi, son derece pratik bir donanım olduğu için, örneğin son yükleyiciler ve vinçler gibi önemli dişli geliştirme türlerinde gerçekten egzoz yapmaya hizmet eder. Sürükleme makinesi çığır açıcı, uyarlanabilir ve kullanımı kolaydır, basınç tahrikli ve pnömatik tahrik ile erişilebilir. Bir çizgi delik makinesi, dış mikrometreleri ve hizalanmış iç mikrometreleri kullanarak delikleri ölçmek için yeterlidir.

Ürünlerimiz

Seyyar Torna web sitemizi ziyaret edin!

Seyyar torna makinalarımız hakkında daha detaylı bilgiler, fotoğraflar, videolar ve daha bir çok detay için www.portableboringmachine.com web sitemizi ziyaret edin.

portableboringmachine.com

Whatsapp
Youtube