Kablo Üfleme Makinaları

skytech fiber optik kablo üfleme ve çekme makinaları

Kablo Üfleme Makinaları

Telekomünikasyon sektörü, gelişen teknoloji ile birlikte zor çalışma koşulları ve yeniliklerle büyüyor. Bu bağlamda, fiber kablo üfleme makinelerimiz iş kolaylaştırma açısından çok önemlidir. Her zorluk bir yeniliği mutlaka getirir. Bu teknoloji ile birlikte Fiber kabloları HDPE borularına kolayca üfleyebilirsiniz.

Fiber Üfleme Makinelerimiz, bir menholden diğerine daha uzun mesafelerin üflenmesine yardımcı olan hidrolik uzantılarla güçlendirilmiştir. SKYFIBERTECH markası ile ürettiğimiz kablo itme makineleri çok yönlü bir şekilde kullanılır ve telekom endüstrisinde oldukça ilgi görmektedir.

Fiber Kablo Üfleme Makinası

Mini-sky-Cable-blowing-machine

Makina Seçimi

fiber optik kablo ve üfleme makineleri seçimi son derece önemlidir.

Her şeyden önce, seçilen fiber optik kablo makineyle uyumlu olmalıdır. Fiber optik kablonuz makinenizle uyumlu olmalı ve üfleme işlemi sırasında fiber optik kablonun hasar görmesini önlemek için istenen güce sahip olmalıdır.

Örneğin; eğer fiber optik kablo çapı 5mm ise, kullanacağınız fiber optik kablo üfleme makinesi 5mm fiber optik kablo ile düzgün çalışmalıdır. Aksi takdirde, makine çok güçlü ise, kablonuz hasar görebilir, hatta kırılabilir ve işe yaramayabilir. 

Ürünlerimiz

Skyfibertech web sitemizi ziyaret edin!

Kablo üfleme makinalarımız hakkında daha detaylı bilgiler, fotoğraflar, videolar ve daha bir çok detay için www.skyfibertech.com web sitemizi ziyaret edin.

5/5

Skyfiber Tech / Allame machines mannufacturer is an invaluable partner. Our teams have collaborated to support the growing field of practitioners using collective impact.

Burak Sahin
Chairman, Bluewater Corp