Kablo Römorkları

cable drum trailers

Kablo Makarası Taşıma Römorkları

Kablo makarası römorkları, inşaat şirketleri, telekom endüstrisi veya elektrik sistemlerinde, her türlü proje için gerekli olan en önemli ekipmanlardan biri olarak bilinir. Kablo makaralarının yüklenmesi ve taşınması için kullanılır.

İki tip Kablo makarası römorku vardır – Karayolu Aralığı ve Saha Aralığı. Her iki tip de günümüzde giderek artan bir şekilde kablo hatlarının uzanmasına ihtiyaç duymaktadır.

Kablo Makarası Römorku

kablo makarası taşıma römorku

Kullanım Yerleri

Bir makine, başka bir makine veya bir kişi veya program olan bir destek sistemi tarafından desteklenmiyorsa tek başına çalışamaz.

Kablo çekme makineleri aynı zamanda daha yaygın olarak kablo döşeme ekipmanı olarak bilinen kablo makarası römorklarının desteğine ihtiyaç duyar.

Kablo hatlarını yukarıdan veya yeraltına kurarken kablo çekme makinesini desteklemek için kullanıldığı için kullanışlı bir ekipmandır.

Adından da anlaşılacağı gibi, bir römork temel olarak arkalarında izleyen ve işlemleri daha kolay hale getirmek ve makineyi uzun mesafelerde taşımak için makineye bağlı bir taşıyıcıdır..

Ürünlerimiz

Drum Trailer web sitemizi ziyaret edin!

Kablo Makarası Taşıma Römorkları hakkında daha detaylı bilgiler, fotoğraflar, videolar ve daha bir çok detay için www.cabledrumtrailer.com web sitemizi ziyaret edin.

5/5

Skyfiber Tech / Allame machines mannufacturer is an invaluable partner. Our teams have collaborated to support the growing field of practitioners using collective impact.

Burak Sahin
Chairman, Bluewater Corp