Transfer Pompaları

industrial transfer pump

Birçok Avantaja Sahip Varil Boşaltma Sistemi

Varil boşaltma sistemleri özellikle ilaç, gıda ve kozmetik endüstrilerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Varil Boşaltma Sistemi Allama Varil boşaltma sistemleri özellikle ilaç, gıda ve kozmetik endüstrilerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Steril torbalarda olsun veya olmasın, çok yüksek viskoziteli, macun benzeri, kendiliğinden akmayan sıvıları farklı varillerden pompalarken verimlilik ve proses güvenliği sağlamak için mükemmel şekilde uygundur.

Varil Boşaltma Sistemi Sıvılar sürekli ve kesintisiz olarak aktarılabilir. Transferden sonra varilde kalan artık miktar %1’den azdır. Mobil varil boşaltma sistemi yüksek derecede esneklik sunar ve ıslak veya nemli üretim ortamlarında da kullanılabilir. Paslanmaz çelik taşıma cihazı IP 66 koruma sınıfına sahiptir.

Yumuşak dudaklı contaya sahip takip plakası, varilin duvarına sıkıca bastırarak kabın neredeyse tamamen boşaltılmasını sağlar. Varil Boşaltma Sistemi pompasının yüksekliğini ayarlamak için kullanılan doğrusal kılavuz ray sistemi kolayca temizlenebilir ve çeşitli konteyner boyutları için uygundur.

Varil boşaltma sisteminin bileşenleri motorlu eksantrik sonsuz vida tahrikli pompa, pompa merkezleme plakası ve proses contası takip plakasıdır. İzleyici plaka doğrudan tamburdaki ortamın üzerine yerleştirilir. Pompa merkezleme plakası bunun üzerinde tamburun yan tarafına sabitlenir. Pompa daha sonra pompa merkezleme plakasının açıklığından ve takip plakası kılavuzundan tamburun altına yönlendirilir.

Varil Boşaltma Sistemi hijyenik bir üründür. Yiyecek ve içecek, kimya, kozmetik ve ilaç endüstrilerinde düşük veya yüksek viskoziteler için kullanılabilir. En çok kullanılan ürünler: Domates salçası, vazelin, domates püresi, Gres, Karamel, kremler, Meyve ve sebze konsantreleri, Fıstık ezmesi, Mayonez, Yüksek viskozite yoğunluğuna sahip kendiliğinden akmayan ürünler.

Ürünlerimiz

Transfer Pompaları web sitemizi ziyaret edin!

Transfer Pompalarımız hakkında daha detaylı bilgiler, fotoğraflar, videolar ve daha bir çok detay için www.industrialtransferpump.com web sitemizi ziyaret edin.

industrialtransferpump.com

Whatsapp
Youtube